praktické informace


Dopravní omezení:

Milí návštěvníci, v době konání festivalu budou probíhat stavební práce na silnici Olomoucká (směr z Olomouce do Horky nad Moravou). Proto prosíme všechny, aby se obrnili trpělivostí a využili objízdných tras přes Chomoutov nebo Skrbeň.

Proto pokud to je jen trochu možné, přijeďte k nám vlakem. Je to v tuto chvíli nejlepší spojení.

Na EDOJARMARK 29.4. jsme si pro vás připravili šipkovanou. Takže když se vydáte v sobotu po směru šipek dojedete /dojdete bez problémů až k nám na Sluňákov. 

Jak se k nám dostanete:

Autobusem MHD

Z Olomouce autobusem MHD č. 18 a 20 ze zastávek Tržnice a Náměstí Hrdinů. V Horce zastávka Horka (BUS20) nebo Horka, škola (BUS18). Sluňákov najdete na konci Horky směrem na Skrbeň vpravo. V případě, že není příliš mokro, můžete od zastávky Horka, škola použít polní cestu vpravo za domy. 

Vlakem 

Vlakem z Olomouce přijdete na zastávku Horka nad Moravou, půjdete po směru vlaku zhruba 200 m. Cesta vás zavede doprava kolem rodinných domů, kde už dojdete na hlavní cestu, kterou přejdete a uvidíte Sluňákov.


Autem

Pojedete směr Skrbeň a na konci obce za mostem odbočíte doprava a budete u Sluňákova.


Na kole

Z Olomouce vede krásná cyklostezka (tvoří část cyklotrasy Moravská stezka, která spojuje Jeseníky s Jižní Moravou) kolem řeky a přírodního koupaliště Poděbrady. Na Sluňákově máme několik stojanů na kolo a nabízíme možnost zapůjčení drobného nářadí a pumpy.  


Dům přírody Litovelského Pomoraví - Sluňákov

Skrbeňská 669 / 70, Horka nad Moravou

+420 585 378 345

info@slunakov.cz


Ubytování a stravování:

Ubytování v době besed je možné ve vlastních stanech v areálu Domu přírody Litovelského Pomoraví. Sociální zázemí je možné využít v nízkoenergetickém domě. Pokud máte zájem u nás takto přespat, prosím kontaktujte Janu Vyhňákovou na e-mailu jana.vyhnakova@slunakov.cz nebo telefonu 585 378 345.

Případně je možné se ubytovat v okolí (Lovecká chata, Penzion Horka v Horce nad Moravou nebo kdekoliv v Olomouci).

Stravování je zajištěno výběrem ze 3 jídel v naší jídelně. K dispozici bude také káva, čaj a nealko a sladké dobroty. Infocentrum bude otevřeno v době besed (pátek a sobota) do 21.30 hodin.


Děkujeme za podporu edo: