HOSTÉ EDO 2024
Bert & friends

Bert & friends je hudební uskupení, kde spolu tvoří vystudovaní konzervatoristé a špičkoví muzikanti. Poskytují stále se rozrůstajícímu počtu svých fanoušků chytlavé melodie, zvláštní nadsázku a za tím opravdovou hudební sofistikovanost. 

Neobvyklá hudba umí vykouzlit kouzelné emoční nálady a užít si pohromadě s diváky jejich sdílení. 

Obdrželi cenu Anděl za nejlepší videoklip a nominaci za Objev roku. Cenu Apollo za Inovaci v hudbě nebo cenu Žebřík za Objev roku. 

Albert Romanutti je výraznou figurou naší hudební scény, vystudovaný dirigent a skladatel. Věnuje se i filmové hudbě (např. Marťanské lodě Jana Foukala). 

David Herzig je hudebník, producent a zvukový designer. V minulosti spolupracoval například s hudebnicí Never Sol nebo kapelou Humdrum Lighthouse. Jako hudebník působil v inscenacích Městských divadel pražských a Národního divadla (Král Oidipús). Jako zvukový designer se podílel na site-specific pohybovém představení Lavabo. Producentsky spolupracuje s raperkou Arletou (Ability To Damage Plant EP, Sex EP). V roce 2021 vydal sólové album Field Theory pod pseudonymem Lotus Wash. 

Vladimír Mikláš vystudoval hru na cimbál a jazzovou kytaru. V současnosti působí jako kytarista také v kapelách Tryptych, Uniqat, Bardo. Je členem souboru Losers Cirque Company. 

Jakub Šindler studoval obor bicí nástroje. Působí ještě v kapelách Uniqat, Tereza Mašková, Jakub Doležal Quartet, Slza, David Kraus, Klára Vytisková, hraje v muzikálu Lazarus Městských divadel pražských a v inscenaci Král Oidipús činohry Národního divadla. 

Kapela vychází z alternativy, nicméně mainstreamový potenciál a appeal kapely je veliký, což dokazují stále častější vystoupení na velkých a prestižních akcích (včetně EDO 😊). Však se přijeďte na kolech přesvědčit a vychutnat si celý den skvělé muziky, které zakončí Bert & friends.

Chci si poslechnout


KONCERT / 27.4.
EDOJARMARK