FOTOSOUTĚŽ Rozmanitost? Jednota?

07.02.2024

Společně s Měníme Olomouc vyhlašujeme fotosoutěž "Rozmanitost? Jednota?". 

Popusťte uzdu své fantazii a zachyťte různorodost a pestrost ve volné přírodě i ve světě vytvořeném člověkem, nebo najděte v těchto prostředích naopak jednoduchost, funkčnost či opakující se vzorce.

  • Soutěžní kategorie:

I. Rozmanitost: Zachyťte různorodost ve volné přírodě i světě ovlivněném člověkem. Může jít o nabídku zákusků v cukrárně, klikatící se koleje v údolí, nebo rozkvetlou jarní louku – kreativitě se meze nekladou.

II. Jednota: Zaostřete na jednoduchost, funkčnost a opakující se vzorce. Plástev medu, střešní tašky, rovná silnice ztrácející se v mlze – to jsou jen některé z příkladů, kdy diverzita ustoupila jednotě.  

  • Jak se do soutěže přihlásit

Soutěžící zašle fotografii společně s uvedením svého jména, příjmení, data narození, telefonního čísla a soutěžní kategorie na e-mail fotosoutez@olomouc.eu nejpozději do 7. 4. 2024. Každý může zaslat až 2 fotografie ke každému z témat.

  • Harmonogram soutěže

Přihlašování do soutěže (zasílání fotografií): 7. 2. - 7. 4.

1. kolo hodnocení: 7. 2. - 7. 4.

2. kolo hodnocení: 8. 4. - 14. 4.

Vyhlášení vítězů: 27. 4. 

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 27. 4. na Edojarmarku a vítězové se mohou těšit na poukazy fotovybavení a produktů CEWE(fotolab) v hodnotě 5000 Kč, 3000 Kč a 1000 Kč v obou kategoriích. 

Podrobné informace a pravidla soutěže naleznete na stránkách menime.olomouc.eu