HOSTÉ EDO 2022
JOHANA PYTLÍČKOVÁ

Johana Pytlíčková

Lesní mysl jsem si zamilovala pro její jednoduchost a zároveň vysokou efektivitu. Cvičení Lesní mysli nenásilně a přirozeně podněcují ke všímavosti nejen k okolní přírodě, ale především k sobě, ke svým emocím a pocitům, své mysli, svému tělu...

Coby instruktorka jógy mohu workshopy Lesní mysli obohatit rovněž o prvky vycházející z jógy - zdravé dýchání a dechové techniky, vědomá chůze, správné nastavení těla či různé jednoduché meditační techniky. V propojení jógy a Lesní mysli spatřuji ucelený koncept pečující o tělo, mysl i duši, vše za podpory blahodárného vlivu lesa (přírody) na naše zdraví.

Workshopy Lesní mysli (ať už jednorázové či pravidelné) nabízím všem, kdo chtějí zakusit tuhle kouzelnou techniku na vlastní kůži. V případě zájmu mě kontaktujte a připravím Vám program na míru.

Vedle široké veřejnosti se soustředím i na mnohdy opomíjené skupiny osob jako jsou senioři, maminky na rodičovské dovolené, mládež v domovech dětí či osoby zdravotně (psychicky i fyzicky) znevýhodněné. Nesmírně ráda uvítám spolupráci s různými specializovanými zařízeními, organizacemi či spolky.

www.johanapytlickova.webnode.cz

e-mail: johana.pytlickova@seznam.cz

telefon: 608 521 603


WORKSHOP / 24. 9. 2022
Lesní mysl