HOSTÉ EDO 2023

Aneta Langerová

Je poměrně dost vítězů soutěže Česko hledá SuperStar, ale Aneta Langerová je mezi nimi výjimečná. Vydala se složitou a nelehkou cestou, na níž je cítit velká starost o osobní autenticitu, podepřená také vlastní tvorbou. Vydržela a stala se jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Její živé koncerty dělají radost mnoha lidem, berou posluchače do příjemných světů protknutých přehlednými melodiemi s pestrou hudební fantazií. Dovede roztančit a také ztišit, zastavit se, užít si koncert společně. 

Aneta dosud vydala pět řadových alb: "Spousta andělů", "Dotyk", "Jsem", "Na Radosti". Její zatím poslední album "Dvě slunce" bylo v lednu 2021 nominováno na cenu Asociace nezávislých hudebních společností IMPALA 2020. 

Spolupracovala se skupinou Korben Dallas. Deset let byla patronkou projektu Světluška, dlouhodobě se podílí na čištění řeky Sázavy. Ztvárnila hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové v historickém filmu "8 hlav šílenství" a vystupovala s Martou Kubišovou v hudebním představení "Touha jménem Einodis", o pohnutých životních osudech (květiny, přírodu a park milující) baronky Sidonie Nádherné. 

V Horce nad Moravou zazpívá obklopena skvělými muzikanty. Dvě Slunce na Sluňákově, na ohněm prozářených EDO, na závěrečném koncertu festivalu. Oslava Života. Buďte s námi u toho.

Chci si poslechnout


KONCERT / 29. 4.
EDOJARMARK